Milliseid mänge kasiinos mängida?

Kiirkasiinodes on tuhandeid erinevaid mänge. Algaja jaoks teeb see endale sobiva valimise päris raskeks. Lõpuks jõutakse ikka jackpot mängude juurde.

Tutvume mänguvalikuga Eesti kiirkasiino platvormidel

Moodsad kiirkasiinod teevad endale sobiva mängu leidmise üpriski lihtsaks. Kasuta pakutavaid filtreid, et eelistatud mängud välja filtreerida nende omaduste põhjal.

Sageli on kena valik mängudest esile toodud ka kiirkasiino pealehel Populaarsed kategooria all.

Jackpot mängud


Populaarsed mängud


Bonus Buy mängud

Mega Moolah mängude kollektsioon

Tutvustus

Mega Moolah on Microgaming nimelise mängutootja läbi aegade edukaim mängude seeria.

Mis mäng on Mega Moolah?

Mega Moolah on lõbusa kujunduse ja miljonitesse ulatuva jackpotiga mänguautomaat. Selle loojaks on tarkvaratootja Microgaming.

Mida tähendab Mega Moolah mängude seeria?

Kuna Mega Moolah originaal võeti mängijate poolt hästi vastu ning on kujunenud juba klassikuks, siis otsustas Microgaming, et vaja on teha sarnast tüüpi mänge veel.

2024. aasta seisuga on Mega Moolah tüüpi mänge juba üle kümne.

Mida pakub Mega Moolah jackpot?

Peamine põhjus, miks Mega Moolah tüüpi mänge mängitakse on nende ühine võrgustiku jackpot. See tähendab, et olenemata, milliseid Mega Moolah seeria mänge mängitakse, kõik tehtud panused aitavad kaasa jackpoti kasvamisele.

Mega Moolah on populaarne mänguautomaat, mille loojaks mängutarkvara tootja nimega Microgaming. Aastate jooksul on Mega Moolah nii populaarseks saanud, et sama tüüpi mängudest on tehtud lausa mängude seeria. 

Kõik Mega Moolah seeria mängud on eelkõige tuntud kaasahaarava mängu üles ehituse poolest, mille lahutamatu osa on vahvad džungliasukad- ahvid, elevandid, lõvi ja kaelkirjaks. 

Tänapäeva linnamelus igatseme me kõik vahel tagasi pöörduda looduse tüppe ja anda oma primaatsetele instinktidele voli välja paista.

Mega Moolah mängul on toredad visuaalsed efektid ning kuju on saanud mitmed temaatilised lahendused. Mega Moolah mängude olulisim osa on nende ühine progressiivne jackpot. Võib vist julgelt väita, et Mega Moolah jackpoti võitmine võikski olla iga slotisõbra helesinine unistus. 

2024. aastaks on Mega Moolah tüüpi mängude hulk kasvanud juba väga suureks.

Järgnevalt vaatamegi täpselt, mis rolli mängib online mängude tööstuses Microgaming ja kuidas Mega Moolah jackpotti võita. 

Siin jagame olulist teavet Mega Moolahi mänguomaduste kohta ja avastame, miks Mega Moolahi seeria on online-kasiinomängude maailmas nii palju kõmu tekitanud.

Kuidas erinevad Mega Moolah seeria mängud teistest samataolistest?

Mega Moolah seeria mängude arv kasvab hirmuäratava hooga. Peab olema mingi põhjus, miks Microgaming näeb asjal perspektiivi. Loomulikult on selleks mängijate poolt positiivne tagasiside.

Kuid mis on see salaretsept, mis teeb Mega Moolah mängud siiski eriliseks?

Vanemad Mega Moolah mängud on suhteliselt lihtsa ülesehitusega. Kuid ka maksimaalne panus mänguvooru kohta on neil sageli madalam kui paljudel teistel analoogsetel mänguautomaatidel.

Mega Moolah mängude kasumlikkus võib mängija seisukohast vaadates olla hoopiski madal, seda siis, kui mitte arvesse võtta progressiivset jackpotti.

Mis on kasvava võidusummaga jackpot?

Progressiivne jackpot on kasiinomängudel järk-järgult kasvav peapreemia. Iga panusega, mille mängijad teevad, lisatakse jackpotile väike osa juurde. Nii jätkab see kasvamist kuni keegi selle lõpuks võidab.

Jackpot võib olla seotud mitme mänguga korraga ja just nii see Mega Moolah mängude seeria puhul ongi.

Jackpoti võitmiseks peavad mängijad saama sobiva sümbolite järjestuse mänguväljal. Kui jackpot läheb välja, nullitakse see ja kõik algab otsast peale. 

Progressiivsete jackpotide võlu seisneb nende suuruses. Nii ongi mängijad valmis ignoreerima fakti, et keskmine kasumlikkus on seda tüüpi kasiinomängudel pigem madalam.

Mida kujutab endast kuulus Mega Moolah jackpot?

Mega Moolahis toimib progressiivne jackpot järgmiselt:

Jackpoti käivitamine: Mega Moolah jackpot võib käivituda juhuslikult mängu ajal, sõltumata panuse suurusest või võidukombinatsioonist. Spetsiifilist käivitamistingimust või sümbolikombinatsiooni pole vaja.

Progressiivse Jackpoti Ratas: Kui jackpot käivitub, suunatakse mängijad spetsiaalsesse boonusmängu. Saad käed külge rattale, mida tuntakse “Progressiivse Jackpoti Ratta” nime all.

Jackpotiratas on jagatud erivärvilisteks segmentideks, millest igaüks esindab ühte neljast jackpoti tasemest.

Neli jackpoti taset: Mega Moolah progressiivne jackpot koosneb neljast tasemest: Mini, Minor, Major ja Mega. Iga tase pakub erinevat auhinnataset, Mega Jackpot on kõrgeim. Ratta segmendid vastavad nende jackpoti tasemetele.

Jackpoti väljamakse: Kui ratas pärast keerutamist peatub, määrab segment, millel nooleke peatub, mängija võidetud jackpoti taseme. Kui see maandub Mega Jackpoti segmendile, võidab mängija Grand Mega Jackpoti auhinna, mis võib olla elumuutuv summa.

Jackpoti täiendamine: Pärast jackpoti võitmist nullitakse see ja hakkab uuesti kogunema eelnevalt määratud miinimumsummani.

Mega Moolah jackpot on tuntud oma tohutute väljamaksete poolest. Selle juhuslik käivitamine lisab mängule põnevust. Iga keerutusega on mängijal võimalus maanduda ühele jackpoti tasemest, sealhulgas väga ihaldatud Mega Jackpotil.

Sisukord